Kolor czerwony – idealny na Święta

Kolor czerwony jest kolorem, który pasuje na każdą okazję. Jest jednym z najczęściej wybieranych kolorów jeśli chodzi o paznokcie. Osobiście nie noszę go często, ze względu na to, że możliwości kolorystycznych jest naprawdę dużo, a ja lubię eksperymentować i nosić coś ” nowego”. Jednakże czerwień kojarzy mi się z elegancją, zimą i Świętami. Jest to kolor dla kobiet pewnych siebie, troszkę drapieżnych i odważnych.Stylizacje w tym kolorze są bardzo kobiece i eleganckie.  W okresie świątecznym, zimowym jest idealny dla każdej z nas. Widząc stylizację z kolorem czerwonym i akcentem złota, od razu mam na myśli Święta, zimę,  grudzień i śnieg.

Do mojej kolekcji kupiłam kolor czerwony z firmy NeoNail 3209-1 Red. Jest to klasyczna czerwień, bardzo wyrazista, kobieca, bez drobinek. Ta czerwień jest uniwersalna i piękna, nie trzeba go przystrajać niczym szczególnym, jest piękna sama w sobie.

Właśnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia klasyczna  czerwień sprawdza się znakomicie. Dla osób, które chcą, aby czerwień zyskała świątecznego klimatu warto nasz manicure troszkę urozmaicić. Odrobina złotego lub srebrnego brokatu całkowicie potrafią ożywić nasze paznokcie, dodadzą odrobinę świątecznej magii. Również różnego rodzaju naklejki świąteczne, tasiemki czy cyrkonie doskonale się sprawdzą.

Jakie są Wasze ulubione dodatki do klasycznej czerwieni?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *